02
грудня
2016
18:40
 

Прем'єр-міністр: Уряд повністю підтримує створення індустріальних парків в Україні

 

Уряд підтримує ідею створення індустріальних парків у країні, що є ефективним інструментом, який дозволить створювати нові робочі місця і якісний національний продукт в Україні. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час роботи Другої міжнародної торгово-промислової конференції «Зони вільної торгівлі: можливості та виклики для України та партнерів» у п'ятницю.

"Ми повністю підтримуємо створення індустріальних парків. Я би дуже хотів, щоб за рівнем бізнес-клімату уся країна була індустріальним парком", - підкреслив Володимир Гройсман.

"Я вважаю, що створення реального механізму, який дозволить створювати нові робочі місця і створювати новий продукт в Україні - це повністю пріоритет для нашої держави. Тому підтримуємо і будемо підтримувати [створення індустріальних парків]", - наголосив Прем’єр-міністр.

Сьогодні передбачені юридичні підстави для реєстрації регіональних індустріальних парків, зазначив Голова Уряду. Також готується до другого читання у Парламенті відповідний закон, що передбачає низку преференцій.

Він зазначив, що деякі політики намагаються перешкодити ухваленню цього закону та критикують таку ідею. "Або тому що просто хочуть, щоб у нас не вдалося зреалізувати міцну промислову політику, або якісь інші причини", - припускає Голова Уряду.

"В умовах конкуренції за національний продукт і за робочі місця, вони [індустріальні парки] потрібні. Це парки, де ми будемо створювати наш серйозний промисловий потенціал", - переконаний Прем’єр-міністр.

Автор: Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ

 

Читайте також

Останні новини