04
грудня
2016
15:24
 

Аваков готує патрульну поліцію для роботи на дорогах між містами

 

Найближчим часом на дорогах національного та міжнародного значення з’явиться дорожня патрульна поліція. Її буде сформовано на базі Департаменту патрульної поліції України.

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Він зазначив, що зараз майже закінчено формування спільних із Департаментом патрульної поліції пропозицій щодо складу дорожньої патрульної поліції, та закликав керівників обласних підрозділів поліції у найкоротший термін погодити характеристики цього підрозділу. Набір до дорожньої поліції планують розпочати найближчим часом.

«Сподіваюся, що процедури ці розпочнуться в грудні-січні, і ми зможемо рухатися вперед», – зазначив Арсен Аваков.

Заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич зазначив, що патрульна поліція забезпечуватиме безпеку на дорогах національного та міжнародного значення. Так, патрулі працюватимуть на тих ділянках траси, де зафіксовано найбільший рівень ДТП. Дорожня поліція забезпечуватиме всі стаціонарні пости (понад 70), які є на території держави.

Формування структури відбуватиметься у два етапи. Перший – це траси міжнародного значення. Відповідно, у структурах управління патрульної поліції будуть створені роти і батальйони дорожньої патрульної поліції, які працюватимуть безпосередньо на цих ділянках.

До кінця 2017 року планується закінчення набору співробітників нового підрозділу і початок їх роботи на трасах національного значення. Підрозділи, які зараз відбувають службу на трасах, наступного року поетапно замінюватимуть.

«Ми оголосимо конкурс серед колишніх співробітників, а також будемо добирати нових до підрозділу патрульної поліції. Я прошу сприяти цьому», – повідомив Олександр Фацевич.

Безпеку на трасах регіонального значення забезпечуватимуть поліцейські групи реагування, які створюються у регіонах. До їх обов’язків належатиме: реагування на виклики «102» і забезпечення безпеки дорожнього руху регіональних трас.

 

Читайте також

Останні новини