06
грудня
2016
09:17
 

Хабарників із львівської міграційної служби посадили

 

Співробітників Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області засуджено до п’яти років позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області. 

Правоохоронцям вдалося виявити та довести в суді факт одержання неправомірної вигоди начальником головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області та його першим заступником. Установлено, що вони вимагали та одержали від підлеглого працівника дві тис. доларів та 4 000 грн, обіцяючи не створювати перешкод у його службовій діяльності.

Обвинувальний акт у зазначеному кримінальному провадженні було скеровано до суду ще два роки тому, але вирок було оголошено лише зараз.

«Галицьким районним судом Львова у даній справі винесено вирок. Начальника Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області та його першого заступника визнано винними та призначено їм покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на строк три роки та конфіскацією майна», – повідомляє львівська прокуратура.

 

Читайте також

Останні новини