06
грудня
2016
13:58
 

Бюджетний комітет схвалив норму в 1% від ВВП сільгосппродукції для підтримки аграріїв

 

Сьогодні, 6 грудня, Бюджетний комітет Верховної Ради України схвалив направлення 1% від вартості валової продукції сільського господарства на підтримку аграрного сектору.

«Бюджетний комітет підтримав нашу пропозицію про щорічне фінансування галузі у розмірі 1% вартості валової продукції сільського господарства. Вперше ця норма встановлюється на 5 років. І цього року вона складає 5,5 млрд гривень.  Дякую бюджетному комітету за підтримку».

Про це сказав Міністр агарної політики та продовольства України, коментуючи рішення Бюджетного комітету Верховної Ради України.

«Принцип послідовності вперше закладений в бюджетному процесі. Для галузі це означає, що хто б не був наступним міністром, в Законі України, в Бюджетному кодексі, буде записано, що 1% треба віддати і передбачити в бюджеті на АПК. З нетерпінням чекаю позитивного рішення Парламенту».

Довідково

Проект Закону «Про державний бюджет України на 2017 рік» прийнято Верховною Радою України у першому читанні 20 жовтня 2016 року. Після доопрацювання Кабінетом Міністрів України 15 листопада 2016 року проект був направлений до ВРУ. 6 грудня Бюджетний комітет ВРУ розглянув зазначений законопроект.

Автор: Прес-служба Мінагрополітики

 

Читайте також

Останні новини