06
грудня
2016
17:02
 

Фіскали протягом 11 місяців цього року направили до бюджету на 155 млрд гривень більше, ніж минулого

 

Про виконання поставлених перед ДФС завдань та виконання плану надходжень повідомив Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров.

 «Наразі перед Державною фіскальною службою постали два головних і найважчих завдання – виконання доходної частини бюджету, отримання додаткових надходжень до нього та одночасно необхідність створення сприятливих умов для ведення бізнесу, збільшення інвестиційної привабливості країни. Можна з впевненістю констатувати –  завдання, які ставились перед ДФС протягом року, виконані успішно», - зазначив очільник служби.

Він підкреслив, що за результатами 11 місяців 2016 року фіскальною службою до зведеного бюджету України (збір) спрямовано майже 677 млрд гривень, тоді як у минулому році – 522 млрд гривень. Тобто різниця у порівнянні з минулим роком становить близько 155 млрд гривень, або 6 млрд доларів.

«Виконання та перевиконання доходної частини бюджету закладає підґрунтя для поступової стабілізації та зростання економіки країни. Перевиконання плану надходжень – це також можливість для поступового збільшення мінімальних заробітної плати та пенсії», - підкреслив Роман Насіров.

При цьому за 11 місяців цього року до Державного бюджету (збір) надійшло 545,4 млрд гривень, тоді як у минулому році – 431,9 млрд гривень, тобто на 113,5 млрд гривень більше. Також збільшені надходження до місцевих бюджетів – цього року забезпечено 131,3 млрд гривень, при тому що у минулому році – 89,4 млрд гривень. Тобто за січень-листопад збільшено надходження платежів до місцевих бюджетів на 46,9% (+41,9 млрд грн) у порівнянні з відповідним періодом 2015 року.

За його словами, такі надходження дали змогу, в першу чергу, профінансувати підвищення соціальних стандартів та частково профінансувати програму зі зменшення державного боргу перед українськими підприємствами, який було накопичено за попередні роки.

Автор: Державна фіскальна служба

 

Читайте також

Останні новини