07
грудня
2016
09:11
 

НАБУ викрило корупційні схеми із зерном

 

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) отримала майже 70 млн грн відшкодування. Це стало можливим завдяки викриттю корупційних схем зусиллями детективів антикорупційного бюро.

 Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Так, на рахунки ДПЗКУ надійшли кошти від двох публічних акціонерних товариств (ПАТ), які було задіяно в схемі розтрати коштів держкомпанії.

Відшкодування збитків здійснено під час досудового розслідування після того, як у липні 2016 року детективи бюро затримали керівників ДПЗКУ та одного з ПАТ за підозрою у розтраті та заволодінні коштами ДПЗКУ.

Детективи НАБУ встановили, що у березні 2015 року ДПЗКУ перерахувало одному з ПАТ 49,893 млн грн передоплати за постачання в майбутньому кукурудзи 3-го класу. Проте поставки зернових так і не відбулися.

Збитки, заподіяні ДПЗКУ через схему за участю ПАТ, відшкодовані у повному обсязі – в розмірі 49,893 млн грн. Досудове розслідування цього епізоду завершене. Другого грудня підозрювані у розтраті та заволодінні зазначеною сумою коштів – керівник ДПЗКУ та директор підприємства – завершили ознайомлюватися з матеріалами розслідування, незабаром їм буде вручено обвинувальний акт.

 

Читайте також

Останні новини