07
грудня
2016
13:03
 

Повноцінний лісовий кадастр буде створено разом з європейськими експертами

 

Т. в. о. Голови Держлісагентства Христина Юшкевич розповіла в інтерв'ю одному з видань, що Україна підписала Меморандум про співпрацю з Австрійською Республікою, який вже найближчим часом дозволить реалізувати в Україні інвестиційні проекти, пов'язані з обліком лісового фонду та охороною лісів.

«Завдяки цьому Меморандуму ми вже активно працюємо над початком широкомасштабного тристороннього міжнародного проекту спільно з Австрією і Німеччиною, який буде реалізований в Україні. Він буде направлений, зокрема, на здійснення повноцінного державного обліку лісів і ведення державного лісового кадастру», - розповіла т.в.о. Голови Держагентства лісових ресурсів.

Як повідомлялось раніше, останній облік лісів проводився в 2011 році, повний облік всіх лісів України проводився ще у 1996 році. Завдяки можливій реалізації проекту, Держлісагентство зможе ефективно організовувати охорону та захист лісів, раціональне використання лісового фонду України, відтворення лісів, здійснювати системний контроль за якісними і кількісними змінами лісів.

Автор: Міністерство аграрної політики та продовольства

 

Читайте також

Останні новини