07
грудня
2016
17:38
 

Мінагрополітики забезпечить вільний, цілодобовий і безоплатний доступ до відомостей Реєстру

 

7 грудня, під час засідання Уряду, Кабінет Міністрів України прийняв проект постанови «Про затвердження Порядку ведення Реєстру органів з оцінки відповідності», який розроблений Мінагрополітики.

Коментуючи прийнятий проект постанови Урядом, Міністр Тарас Кутовий повідомив, що Мінагрополітики забезпечить вільний, цілодобовий і безоплатний доступ до відомостей, що містяться у Реєстрі. «Відомості будуть відкритими і загальнодоступними. У разі виявлення технічних помилок у реєстрі, Мінагрополітики повинно протягом одного робочого дня виправити їх та поінформувати орган із оцінки відповідності, якого стосується виправлена інформація», - повідомив Міністр.

З прийняттям проекту постанови будуть встановлені вимоги до Реєстру та його змісту, порядок включення відомостей до Реєстру, порядок включення змін до відомостей, які містить Реєстр та порядок виключення органу з оцінки відповідності з Реєстру.

Довідково:

Держателем Реєстру є Мінагрополітики, яке забезпечує його ведення. Реєстр ведеться державною мовою та розміщується на офіційному веб-сайті Мінагрополітики. Реєстр є електронною базою даних.

Автор: Прес-служба Мінагрополітики

 

Читайте також

Останні новини