08
грудня
2016
17:50
 

Видатки місцевих бюджетів на житлові програми Держмолодьжитла збільшилися удвічі

 

З початку року кошти, що були передбачені у місцевих бюджетах усіх рівнів на житлові програми, які реалізує Держмолодьжитло, збільшилися удвічі і станом на 1 грудня складають 120,6 млн. грн. Про це 7 грудня під час онлайн відео-наради з директорами регіональних управлінь повідомив перший заступник голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний.

За словами Сергія Комнатного, обсяг коштів, передбачених місцевими бюджетами на житлові програми у 2016 році на 52% перевищує цей показник у минулому році і є найбільшим за всю історію Фонду «Держмолодьжитло».

«В умовах децентралізації влади розвиток житлових програм на місцевому рівні є стратегічним напрямком реалізації державної житлової політики. Тому збільшення видатків з місцевих бюджетів на житлові програми, які реалізує Держмолодьжитло, є цілком природнім шляхом розвитку житлових програм в Україні. А вдалий досвід реалізації житлових програм у тісній співпраці органів місцевої влади та регіональних управлінь Держмолодьжитла є наочним прикладом ефективності впровадження такої моделі забезпечення житлом громадян України», — наголосив Сергій Комнатний.

Автор: Міністерство регіонального розвитку

 

Читайте також

Останні новини