09
грудня
2016
18:22
 

Цифрова адженда України - 2020

 

Сьогодні, 9 грудня у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України відбулася презентація проекту “Цифрової адженди* України - 2020” за участі Першого віце-прем’єр міністр - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва. Цей документ визначає основні принципи, за якими Україна має розвиватися у цифровому просторі і за якими має розбудовувати цифрову економіку.

Цифрова економіка - це наш пріоритет і надзвичайні можливості. В цифровому порядку денному закладено основні принципи її створення, які повинні стати філософією нашої роботи”, - зазначив Степан Кубів.

Проект “Цифрової адженди - 2020” визначає основними цілями України стимулювання економіки та залучення інвестицій; закладення основи для трансформації секторів економіки в конкурентоспроможні та ефективні («цифровізація» бізнесу); доступність цифрових технологій; створення нових можливостей для реалізації людського капіталу, розвитку інноваційних, креативних та «цифрових» індустрій та бізнесу; розвиток та світове лідерство щодо експорту «цифрової» продукції та Послуг.  Також документ визначає необхідні кроки щодо цифровізації України у сферах охорони здоров’я, інфраструктури, екології, е-комерції, е-урядування та ін. До кінця грудня планується доопрацювання проекту адженди та його презентація.  

“Цифрова адженда 2020” розроблялася за ініціативою Першого віце-прем’єр міністр - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, директора Департаменту інновацій та інтелектуальної власності Олени Мініч та радника Міністра зі стратегії розвитку хай-тек Андрія Бірюкова. До розробки Стратегії були залучені ГО «ХайТек Офіс Україна»; Державне агентство з питань електронного урядування; ГС "Центр розвитку інновацій" та експерти з приватних компаній.

*Адженда (від англ. “agenda”) - порядок денний. 

Автор: Прес-служба Мінекономрозвитку

 

Читайте також

Останні новини