10
грудня
2016
11:54
 

НАЗК отримав від ГПУ матеріали щодо депутатських е-декларацій

 

Генеральна прокуратура передала НАЗК матеріали щодо 53 народних депутатів після перевірки їхніх електронних декларацій.

Про це заявила очільник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури Валентина Сеник.

Вона також розповіла про суть питань і претензій до е-декларацій. За її словами, один нардеп подав декларацію несвоєчасно, 28 депутатів – не повністю описали свій майновий стан, 11 народних обранців працюють, не звільнившись із іншої роботи, двоє нардепів задекларували подарунки, які зацікавили правоохоронців, а один протягом 18 років зміг заробити лише близько десяти тисяч гривень, але задекларував наявні в нього 9 мільйонів.

«Опрацьовано десь половину електронних декларацій народних депутатів, до НАЗК вже надіслано матеріали з інформацією для вживання заходів відповідно до Закону «Про запобігання корупції», – наголосила Сеник.

За її словами, якщо різниця між задекларованим та наявним майном буде меншою, ніж 250 мінімальних заробітних плат, депутатів можна буде притягнути лише до адміністративної відповідальності. Якщо ж буде виявлено більшу різницю, йтиметься про кримінальне провадження.

 

Читайте також

Останні новини