10
грудня
2016
12:02
 

Посадовця ГПУ спіймали на хабарі

 

Детективи НАБУ за участю антикорупційних прокурорів викрили посадовця ГПУ. Але чиновник виступав у не зовсім звичній ролі – передавача неправомірної вигоди, а не її отримувача.

Пропонуючи хабар, він намагався вплинути на результати позапланової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності ГПУ.

Перевірка відбувалася у межах досудового розслідування кримінального провадження за фактами розтрати у грудні 2015 року 1,8 млн грн державних коштів. За версією слідства, ГПУ уклала угоду на надання послуг із підприємствами, які мали ознаки фіктивності. Документи підписував чинний заступник начальника одного з відділів Генеральної прокуратури.

Детективи НАБУ мали підстави вважати, що посадовець спробує передати гроші посереднику для подальшого їхнього спрямування одному з керівників Державної аудиторської служби України.

Посадовця ГПУ заскочили на гарячому та затримали за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч.4. ст. 369 Кримінального кодексу України («Надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище»). Вирішується питання про обрання щодо підозрюваного запобіжного заходу.

НАБУ вживає заходів для встановлення інших імовірних співучасників злочину.

 

Читайте також

Останні новини