12
грудня
2016
09:23
 

За незаконну вирубку лісів на Поліссі заарештовано депутата

 

На Житомирщині взяли під варту депутата селищної ради Олевського району.

Про це інформує прес-служба прокуратури Житомирської області.

Рішення ухвалив Апеляційний суд Житомирської області за апеляційною скаргою прокуратури області на ухвалу суду першої інстанції. Депутата взято під варту безпосередньо в залі суду.

Його підозрюють в організації незаконної вирубки лісу шляхом організації та очолювання злочинної групи, а також інших службових порушеннях.

«Депутат селищної ради, директор товариства з обмеженою відповідальністю, у травні 2015 року організував і очолив злочинну групу із п’ятьох односельчан, серед яких був ще один депутат сільської ради Олевського району. Таким чином організована група за сприяння працівників державної лісової охорони протягом червня-липня 2015 року систематично проводила незаконні порубки дерев на території лісових господарств Олевського району та реалізувала лісопродукцію в Україні. Унаслідок таких дій довкіллю і державним інтересам заподіяно шкоди на суму понад 3,2 млн грн», – йдеться у повідомленні.

До складу групи входили шість осіб, які налагодили процес від незаконного вирубування лісу до експорту деревини. Оперативники Управління захисту економіки поліції встановили основних учасників групи, а 30 листопада 2016 року обласною прокуратурою їм повідомлено про підозру.

 

Читайте також

Останні новини