12
грудня
2016
14:59
 

На Центральному залізничному вокзалі в Києві понад 180 роботодавців представили на ярмарку свої вакансії

 

Служба зайнятості 12 грудня відкрила найбільший в Україні ярмарок вакансій у приміщенні столичного залізничного вокзалу. Понад 300 робітничих професій на ньому представила залізнична галузь України. Загалом пошук кадрів оголосили понад 180 роботодавців.

Ярмарок працюватиме п’ять днів, з 12 по 16 грудня, у приміщенні вокзалу станції Київ-Пасажирський, у залі очікування № 4 під гаслом: «У Новий рік – з новою роботою». Найбільші роботодавці Києва та найближчих областей загалом представили понад 4000 вакансій. Ярмарок вакансій триватиме з 9:00 до 17:00.

Виконуючий обов’язки Голови Державної служби зайнятості України Валерій Ярошенко зауважив, що столичний вокзал – це одне з найбільш відвідуваних місць у найбільшому місті України. Тому саме тут спільно із Укрзалізницею проходить найбільший ярмарок вакансій. «Сьогодні на одну офіційну вакансію претендує 6 безробітних, проте великі підприємства постійно відчувають нестачу кваліфікованих кадрів. В Україні нині не заповнені близько 50 тисяч робочих місць і наша місія допомогти їх якомога швидше укомплектувати. Аналогічні ярмарки вакансій вже проходили у столичному метро і роботу отримало близько 2 000 людей», ― наголосив Валерій Ярошенко.

Як зазначила начальник служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Наталія Груця, такий захід буде результативним для заповнення вакансій робітничих професій, яких нині потребує залізнична галузь, і зокрема регіональна філія. «Робота багато в чому визначає людську долю, дозволяє проявити свої здібності, мати зарплату. Завдяки ярмарку більше людей матимуть змогу дізнатися, куди вони можуть влаштуватися на роботу. Ми зацікавлені у професійному персоналі. Сьогодні галузі потрібні монтери колії, токарі, електромонтери, електрогазозварники та представники інших робітничих професій», ― зазначила Наталія Груця.

Серед найбільших роботодавців, які представили свої вакансії, ПАТ «Укрзалізниця», «Ощадбанк», «Приватбанк», «МЕТРО Кеш Енд Кері Україна», «Фокстрот», «Новус», «WOG», «Нова пошта», «Укроборонпром» та інші.

Автор: ПАТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»

 

Читайте також

Останні новини