13
грудня
2016
13:27
 

Литва допоможе Україні у впровадженні європейського екологічного законодавства

 

У Києві відбулася церемонія підписання низки документів, що стосуються розширення двостороннього співробітництва між Україною та Литвою. Церемонія відбулася у присутності Президента України Петра Порошенка та Президента Литовської Республіки Далі Грібаускайте, яка перебуває в Україні з робочим візитом.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак і Посол Литовської Республіки в Україні МарюсЯнуконіс підписали Угоду між Міністерством екології та природних ресурсів України і Міністерством охорони навколишнього середовища Литви про співробітництво у сфері захисту навколишнього середовища.

За словами Остапа Семерака, це - перша угода між країнами у природоохоронній сфері, яка спрямована на посилення співпраці в захисті навколишнього природного середовища і раціонального використання природних ресурсів двох країн.

Міністр переконаний, що така співпраця сприятиме вирішенню глобальних і регіональних екологічних проблем.

«Дана Угода дасть можливість зміцнити прямі зв’язки та поглибити співробітництво двох країн у природоохоронній сфері. Перед нами одна мета, одні завдання - зберегти навколишнє середовище для майбутніх поколінь. Крім того, Литва має великий довід впровадження екологічного законодавства ЄС і його застосування як колишня країна-кандидат, а нині - держава-член ЄС, який сьогодні нашій країні дуже потрібний. І наші литовські колеги висловили готовність допомогли нам і в цьому напрямку», - зазначив Остап Семерак.

Автор: Урядовий портал

 

Читайте також

Останні новини