14
грудня
2016
18:43
 

ДПЗКУ йде на рекорд у обсягах заготівлі зернових

 

2016/2017 маркетинговий рік може стати рекордним для Державної продовольчо-зернової корпорації України у заготівлі зернових. Філії держкорпорації вже заготовили 2 млн 395 тис. тонн збіжжя. Це не тільки на 195 тис. тонн більше загального минулорічного обсягу заготівлі, а й наближається до рекордного показника у 2011/2012 маркетинговому році, коли за весь рік підприємствами корпорації було заготовлено 2 млн 633 тис. тонн збіжжя. 

Про це сьогодні повідомив директор департаменту елеваторної діяльності та реалізації готової продукції ПАТ «ДПЗКУ» Геннадій Гордієнко.

«На даний час ми прийняли на зберігання понад 88% від запланованого на поточний рік обсягу зерна. Завдяки ефективній та професійній роботі керівників філій вже до кінця поточного маркетингового року маємо можливість не тільки виконати річний план із заготівлі, а й встановити історичний рекорд», - вважає Геннадій Гордієнко.

Директор департаменту також зауважив, що лідерами із заготівлі зернових залишаються філії ПАТ «ДПЗКУ» Савинський елеватор – 168 тис. тонн, Білоколодязький елеватор – 136 тис. тонн та Старокостянтинівський елеватор – 117 тис. тонн.

«До лідируючих підприємств наразі приєднався і Легендарненський елеватор, який прийняв на зберігання майже 97 тис. тонн збіжжя. Ще 4 філії перевалили показник у 80 тисяч тонн», - додав Геннадій Гордієнко.

Автор: Міністерство аграрної політики та продовольства

 

Читайте також

Останні новини