15
грудня
2016
17:44
 

Євросоюз визнав прогрес реформ децентралізації та енергоефективності, — Геннадій Зубко

 

Про це сьогодні на Форумі об’єднаних громад повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ повідомив, посилаючись на Звіт Верховного представника Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки щодо реалізації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

Він повідомив, що  у звіті йдеться про те, що на рівні інституцій та держав-членів ЄС визнають відчутний прогрес у реалізації Україною внутрішніх реформ. Впродовж 2015-2016 рр. Україні вдалося досягти прогресу в імплементації реформ у низці галузей економіки, зокрема у реформах децентралізації та енергоефективності.


«У звіті прописано, що у рамках децентралізації, зокрема змін бюджетного і податкового законодавства, органам самоврядування передано додаткові бюджетні повноваження, що призвело до стабільного зростання доходів місцевих бюджетів. Також відзначено, що була здійснена робота щодо підвищення регіональної конкурентоспроможності та забезпечення соціально-економічного зростання регіонів», — повідомив Геннадій Зубко.  Він також повідомив, що європейські партнери підтримують реформу енергоефективності. «В документі йдеться про те, що суспільство в Україні очікує прийняття парламентом низки законів з енергоефективності, зокрема «Про Фонд енергоефективності». Правила Фонду розроблено за участю Європейської комісії, Міжнародної фінансової корпорації (IFC), уряду Німеччини, які планують підтримувати Фонд фінансово і технічно, після прийняття необхідної законодавчої бази», зазначив Геннадій Зубко.

Довідково

Звіт оприлюдений на офіційному сайті Європейської служби зовнішньоекономічної діяльності Європейського Союзу.

Автор: Міністерство регіонального розвитку

 

Читайте також

Останні новини