16
грудня
2016
09:22
 

На одній із автомагістралей столиці облаштували табло, яке показує швидкість руху

 

На вулиці Олени Теліги у Києві встановили «розумне» інформаційне табло. Прилад фіксує та показує швидкість, із якою рухаються автомобілі.

Про це заявляє прес-служба Управління безпеки дорожнього руху.

«Такий спосіб «виховання» водіїв уже зарекомендував себе позитивно у більшості країн Євросоюзу і США. Тепер познайомитися з новинкою зможуть і столичні водії», – зазначено в повідомленні.

Табло постійно сканує і вимірює швидкість руху автомобілів у одній смузі руху, виводячи дані в режимі реального часу на цифровий екран.

Колір цифр, що показують швидкість, має різний відтінок, залежно від швидкості руху авто. Якщо швидкість у нормі – цифри зелені, якщо перевищена – червоні.

Зафіксоване приладом перевищення швидкості не використовуватимуть як підставу для притягнення до адміністративної відповідальності.

Цей спосіб покликаний посилити самоконтроль водіїв, оскільки завдяки екрану вони відразу поінформовані про швидкість руху свого авто й обмеження швидкісного режиму. Це впливає на їхню поведінку, дозволяючи знизити середню швидкість транспортних потоків та підвищити безпеку дорожнього руху.

 

Читайте також

Останні новини