16
грудня
2016
23:25
 

На молодіжну політику в наступному році передбачено на 25% видатків більше, ніж у 2016-му

 

На молодіжну політику в державному бюджеті 2017 року передбачені видатки в обсязі 27,5 мільйонів гривень — що на 25 відсотків більше, ніж у поточному році. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов під час прес-конференції 16 грудня в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ”.

За словами Міністра, зазначені кошти будуть спрямовані, по-перше, на виконання Угоди про Раду обмінів молоддю України та Литви і Договору про Українсько-Польську Раду обміну молоддю.

Ігор Жданов зауважив, що такий напрямок був започаткований у поточному році та обсяг видатків на нього становив один мільйон гривень. А в 2017 році видатки будуть збільшені на 50 відсотків і становитимуть 1,5 мільйони гривень.

На здійснення заходів із національно-патріотичного виховання дітей та молоді передбачено 10 мільйонів гривень, що дозволить провести близько 70 заходів відповідного спрямування”, - зазначив Міністр.

Один мільйон гривень передбачено на виплату премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Як наголосив Ігор Жданов, загальний обсяг на виплату премій талановитій та цілеспрямованій молоді збільшено в п'ять разів.

Решта видатків, в обсязі шістнадцяти мільйонів гривень, будуть спрямовані на реалізацію завдань Державної цільової соціальної програми "Молодь України 2016-2020". У тому числі для надання фінансової підтримки молодіжним та дитячим громадським організаціям на реалізацію проектів, а також на виплату грантів Президента України для обдарованої молоді.

Автор: Мiнiстерство молоді та спорту України

 

Читайте також

Останні новини