18
грудня
2016
22:35
 

Поліція провела всеукраїнський рейд проти підпільних гральних закладів

 

Поліцейські з різних регіонів закрили 18 підпільних гральних закладів, вилучивши 310 одиниць грального обладнання та 36 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Так, на Закарпатті оперативники УЗЕ та слідчі обласної поліції припинили діяльність восьми гральних закладів. Вони функціонували в Ужгороді, Виноградові, Сваляві, Мукачевому та Береговому. Поліцейські вилучили 132 одиниці грального обладнання, грошові кошти, а також чорнову документацію.

У Кіровоградській області поліцейські викрили діяльність чотирьох таких закладів. Вони були розташовані в Кропивницькому та Олександрії. Поліцейські вилучили 122 одиниць грального обладнання та 16 тисяч гривень, а також склали дев’ять адміністративних протоколів на гравців.

У Запоріжжі три підпільних гральних заклади працювали під виглядом лотереї. Оперативники Управління захисту економіки та слідчі поліції провели обшуки та вилучили 25 одиниць комп'ютерної техніки.

Ще один гральний заклад припинив свою діяльність у Миколаєві. Звідти оперативники УЗЕ та слідства вилучили 20 системних блоків.

 

Читайте також

Останні новини