21
грудня
2016
18:12
 

Степан Кубів та Наталія Микольська презентували Офіс з просування експорту

 

Сьогодні, 21 грудня, під час засідання Кабінету Міністрів України відбулася презентація Офісу з просування експорту - консультативно-дорадчого органу при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України, який займається питаннями просування українського експорту на закордонні ринки. Її проводили Перший віце-прем’єр міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник Наталія Микольська та керівник Офісу з просування експорту Мар’яна Каганяк.

Перший віце-прем’єр міністр України Степан Кубів розповів, що обсяг українського експорту за 9 місяців 2016 року складає 32,3 млрд доларів США. На жаль, ми досі спостерігаємо падіння українського експорту, за зазначений період він скоротився на 8,7%. “Ми розуміємо, що така ситуація є неприпустимою. Український Уряд активно працює над системою рішень для бізнесу, одним з яких є розробка експортної екосистеми. Над цим завданням працює команда Наталії Микольської. Ми створили Офіс з просування експорту, що забезпечить ефективне використання ресурсів проектів технічної допомоги  в сфері просування експорту шляхом об’єднання всієї інформації та консолідації зусиль”, - зазначив під час виступу Степан Кубів.

Офіс з просування експорту було створено у 2015 році. За час свого існування він продемонстрував неабияку ефективність:

  • організація 7 бізнес-форумів,  які відвідали понад 2600 компаній;
  • організація торгових місій до Канади, Франції, Малайзії, Литви, Кенії і Танзанії;
  • координація розробки Національної експортної стратегії;
  • створення бази експортерів із 3500 контактами;
  • серія навчальних семінарів для експортерів;

7 промо-відео України.

За півтора роки  Офіс еволюціонував з команди волонтерів до повноцінного проектного офісу з своїми завданнями та цілями. Він став елементом урядової системи підтримки бізнесу. Ми бачимо зацікавленість і довіру українського  бізнесу, підтримку на рівні Уряду , Президента України, Парламенту,  експертного середовища тому ми віримо в успіх нашої спільної справи”, - розповіла Наталія Микольська.

Керівник Офісу, Мар’яна Каганяк в свою чергу зазначила: “За час нашої роботи ми отримали підтримку міністерств та проектів технічної допомоги, та найголовніше довіру та зворотній зв'язок від бізнесу. Всі ми об'єднані спільною метою - просувати та розвивати український експорт. Отже сьогодні Офіс з просування експорту - це єдине вікно допомоги українським експортерам

Презентація Офісу з просування експорту за посиланням: http://bit.ly/2hUu5Cb.

Автор: Міністерство економічного розвитку

 

Читайте також

Останні новини