20
жовтня
2017
10:29
 

Зеленодольськ долучився до децентралізації системи держархбудконтролю

 

19 жовтня нові містобудівні повноваження отримало м. Зеленодольськ Дніпропетровської області. Місто стало 10-м населеним пунктом регіону, в якому місцева громада самостійно контролюватиме сферу будівництва.

Новоутворений орган отримав повноваження архбудконтролю щодо об’єктів будівництва незначного класу наслідків. Віднині саме його посадові особи надаватимуть адміністративні послуги в будівництві, перевірятимуть будмайданчики, зупинятимуть самочинні роботи, а також прийматимуть об’єкти в експлуатацію.

Таким чином, для невеличкого індустріального центру на Дніпропетровщині відкриваються нові перспективи для розвитку, формування сприятливого інвестклімату та сталого розвитку будівельної галузі. Зокрема, у сфері будівництва приватної житлової забудови та невеликих бізнес-об’єктів. А інвесторам максимально спрощено процедуру для початку та завершення будівельних робіт. Не потрібно нікуди їхати, стояти в чергах, всі документи можна оперативно оформити на місці.

У Зеленодольську відділ архітектури та інспекції державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Зеленодольської міської ради знаходиться за адресою: вул. Енергетична, 15, каб.108. Його повноваження також поширюються на села Мала Костромка, Мар’янське та Велика Костромка.

Станом на сьогодні повноваження держархбудконтролю отримали 87 населених пунктів. Серед них 21 обласне місто: Луцьк, Маріуполь, Тернопіль, Харків, Херсон, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Одеса, Київ, Дніпро, Суми, Житомир, Черкаси, Сєвєродонецьк, Вінниця, Чернігів, Кропивницький, Миколаїв, Рівне.

«Гаряча» лінія щодо питань, пов’язаних із децентралізацією повноважень у сфері архбудконтролю проводиться щоденно з 10.00 до 12.00 за телефоном: (044) 291-69-64.

Автор: Міністерство регіонального розвитку

 

Читайте також

Останні новини